Katalog

Dostępność
Stan:

Gadające poduszki z charakterkiem  Jest 5 produktów.

Sympatyczne, pomocne, z charakterem - gadające poduszki !  Rozśmieszą, poprawią humor, przywitają gości, zaproponują kawę a nawet prawią komplementy :) !  Jeśli chciałbyś by powiedziały co czujesz, co lubisz, usłyszeć coś miłego na dobry dzień z rana, napisz do nas - znajdziemy taką :)


Pokaż 1 - 5 z 5 pozycji
 • Gadające poduszki
  47,97 zł

  Miła poduszka, która prawdę tylko powie. Rozśmieszy, poprawi humor. Jeśli chciałbyś, by powiedziała coś innego, to napisz do nas - na pewno taką znajdziemy. Kolor ecru. Takie poduszki z haftem tylko u nas!

 • Gadające poduszki - różowa
  47,97 zł

  Przesympatyczna poduszka, która prawdę powie. Wprowadzi w dobry humor, powie komplement. Jeśli chciałbyś, by powiedziała coś innego, to napisz do nas - na pewno taką znajdziemy. Kolor różowy. Takie poduszki z haftem tylko u nas!

 • Zielona gadające poduszka z haftem
  47,97 zł

  Przesympatyczna poduszka, która prawdę powie. Rozśmieszy i poprawi humor, a może nawet doda Tobie pewności siebie :) Jeśli chciałbyś, by powiedziała coś innego, to napisz do nas - na pewno taką znajdziemy.

 • Gadające poduszki -czerwona
  47,97 zł

  Prawdomówna poduszka. Wprowadzi w dobry humor i powie komplement. Jeśli chciałbyś, by powiedziała coś innego, to napisz do nas - na pewno taką znajdziemy. Kolor czerwony. Takie poduszki z haftem tylko u nas!

 • Poduszka dekoracyjna z charakterkiem
  47,97 zł

  Poduszka dekoracyjna z charakterkiem :) Wprowadzi w dobry nastrój, ma poczucie humoru, a nawet zajmie się gośćmi. Jeśli chciałbyś, by powiedziała coś innego, to napisz do nas - na pewno taką znajdziemy. Takie poduszki z haftem tylko u nas!

Pokaż 1 - 5 z 5 pozycji